Randmeerrace 2025
De inschrijvingen en voorbereiding van de race kwam pas laat op gang maar uiteindelijk 24 inschrijvingen.
Op zaterdag was er eerst koffie en aanmelden. Daarna gezellig bijpraten vooral over de Masters in Medemblik. Om 12.00 was de eerste start met gelijk een algehele terugroep. Volgende start was dringen maar ging goed. De wind was stabiel maar draaide voortdurend zodat je ook een gelukslag kon maken zoals Marcel Neuteboom deed en 100 meter voorde anderen over de finish kwam. De tweede race kwam er een bui over waardoor het spannend was voor de wind. Ook draaide windrichting en was de baan bezeild. De derde race werd wel gestart maar afgebroken door gebrek aan wind. Daarna nog een bui gevolgd door windstilte.
Nadat we naar de kant waren gedreven was er de traditionele bbq met de verhalen over en weer. Het was nog lang gezellig.

Het bbq team.
Op zondag was het weer stabieler en kon om 10.30 gestart worden. Uiteindelijk konden 3 wedstrijden gevaren worden waarbij er wisselende resultaten waren.
Al met al had de voorzitter Roel gelijk dat het prachtig weekend zou worden met dank aan de organisatie op het water en in het clubhuis.

1. Jelte Baerends
2. Marcel Neuteboom
3. Cees Scheurwater
Gert van Woudenberg
NED 3